Precizări referitoare la afișarea burselor și procedura de contestare_2020-2021_semestrul I

Stimați studenți,

vă informăm că puteți verifica, prin accesarea contului propriu de INTRANET, în cadrul secțiunii BURSELE MELE, dacă ați îndeplinit criteriile în vederea acordării unei burse de merit, performanță științifică sau socială.
Termenul de contestații este de două zile lucrătoare de la data afișării prezentului anunț și expiră la data de 10.11.2020, ora 14.
Eventualele contestații se pot trimite în format electronic pe adresa de e-mail a facultății, f-dr@unitbv.ro sau se pot depune personal la Secretariatul Facultății de Drept.
Repatrizarea burselor, astfel cum se regăsește pe conturile de Intranet ale studenților beneficiari, poate suferi modificări în situația admiterii eventualelor contestații formulate în termenul indicat mai sus.