Anunț pentru absolvenții promoției 2019 privitor la ridicarea suplimentelor și a diplomei de licență

Absolvenții Facultății de Drept, care au promovat examenul de LICENȚĂ / DISERTAȚIE în sesiunea IULIE 2019, sunt așteptați la Secretariatul facultății, începând cu data de 22.07.2020, în intervalul orar 09.00 – 12.00, pentru a-și ridica suplimentul la diplomă.

La ridicarea suplimentului la diplomă absolvenții vor prezenta CI și vor preda carnetul și legitimația de transpot în cazul în care nu și-au făcut lichidarea la momentul ridicării adeverinței de absolvent.

Absolvenții care vin din altă localitate, în afară de Brașov, sunt rugați să sune la Secretariatul facultății – 0372.902.454, în vederea programării pentru ridicarea diplomei de licență din Rectorat.