Suspendare activități specifice de relații cu publicul

Ca măsură de prevenire a răspândirii coronavirusului, Universitatea Transilvania din Brașov vă informează că, pe toată perioada stării de urgență, vor fi suspendate activitățile specifice de relații cu publicul.

În această perioadă, petițiile sau alte solicitări pot fi transmise telefonic/fax, sau folosind serviciile poștale, sau prin e-mail, folosind datele de contact de pe pagina de internet a Universității, respectiv a Facutății de Drept, după caz, în funcție de obiectul solicitării, conform datelor de contact disponibile pe site-ul universității: www.unitbv.ro.

Datele de contact ale Facultății de Drept (inclusiv ale Secretariatului acesteia și ale Departamentului Drept) sunt următoarele:
- nr. de telefon este: 0372 902 454
- adresa de e-mail este: f-dr@unitbv.ro
- adresa poștală: Brașov, B-dul Eroilor nr. 25, Brașov, cod 500030, jud. Brașov.