Programul „EURO 200” pentru acordarea unui ajutor financiar în vederea stimulării achiziționării de calculatoare_2020

Informații privitoare la programul „EURO 200” pentru acordarea unui ajutor financiar în vederea stimulării achiziționării de calculatoare, puteți afla citind acest document.

Stimați studenți,

În cadrul Programului“Euro 200”pentru acordarea unui ajutor financiar de la stat în vederea stimulării achiziționării de calculatoare, studenții care îndeplinesc condițiile, pot depune cererea și documentele doveditoare ale venitului scanate prin e-mail la adresa: f-dr@unitbv.ro.

Termenul de depunere a cererii este 17 aprilie 2020. Cererea care trebuie să fie completată poate să fie descărcat aici.

Informațiile și condițiile pentru a beneficia de acest program sunt afișate pe site-ul facultății, în documentul ce poate fi vizualizat mai sus.

Secretar șef facultate,
Ec. Georgeta Florentina MATEI