Evaluarea activității didactice de către studenții_an universitar 2023-2024_semestrul I

Stimați studenți,

Conform calendarului pentru activitățile specifice procesului de evaluare a activității didactice, care poate fi consultat la adresa (https://didactic.unitbv.ro/images/dac/stiri/Calendar_eval_de_catre_stud_2023_2024_sem1_HCA_71_18_10_2023_.pdf), data de închidere a platformei este 18.01.2024.

Pașii necesari pentru accesarea codurilor de evaluare discipline și completare chestionare de către dumneavoastră (conform fisierului A3_Proc_Eval_act_did_de_catre_stud_sept2023.pdf-Manual de utilizare aplicatie) sunt:

1. Studentul intră pe Intranet UNITBV cu contul propriu și accesează din meniul Facultate / Pagina Evaluarea activității didactice de către studenți – Afișare coduri evaluare;

2. Studentul iese din cont și revine la pagina de intrare pe Intranet, unde, fără să se logheze, apasă pe butonul Evaluare de către studenți și introduce codul de evaluare.
Mai departe studentul completează chestionarul.

Vă mulțumim!